0 تا 100 انجام درست قرعه کشی برای کسب و کار

قرعه کشی و راه اندازی صحیح آن، اما چگونه؟؟

انجام قرعه کشی برای بیشتر کسب و کارها، از آن دسته کارهایی است که اصطلاحا از نان شب هم واجب تر است.

رابطه برد-برد میان مشتری و صاحب کسب و کار

رابطه برد-برد میان مشتری و صاحب کسب و کار

قرعه کشی بین شرکت کنندگان در مراسم یا مشتریان شما، رابطه برد – برد میان مشتری و صاحب کسب و کار را ایجاد می کند.

مشتری با برگزاری یک مراسم جذاب و پرهیجان به جایزه می رسد / صاحب کسب و کار هم با به نمایش گذاشتن یک مراسم قرعه کشی عادلانه و جذاب مشتریان قدیمی را وفادارتر به خود و مشتریان جدیدی را به واسطه راه اندازی قرعه کشی و دادن جوایز جذب می کند.

انجام قرعه کشی چه سودی برای کسب و کار من دارد؟

 1. برگزاری قرعه کشی های دوره ای، حس مهم بودن را در مشتری شما ایجاد و آن را وفادارتر نسبت به برند و محصول شما می کند.
 2. وقتی مشتری پیگیر انجام قرعه کشی شما در موعد مقرر می شود، رابطه همیشگی بین مشتری و کسب و کار شما برقرار می شود.
 3. رابطه همیشگی مشتری با کسب و کار و محصولات شما، یعنی معرفی محصولات بیشتر و فروش بیشتر شما.
 4. وقتی صحبت از قرعه کشی و جایزه به میان می آید(حتی یک جایزه کوچک)، به غیر از مشترهای قدیمی و دائمی، امکان زیادی دارد که افراد جدیدی هم به خاطر برنده شدن و دریافت جایزه به جمع مشتریان شما اضافه شوند.
 5. قرعه کشی دائمی به صورت تصاعدی تعداد شرکت کنندگان در قرعه کشی و تبدیل آنها به مشتریان ثابت شما را افزایش داده و سود شما از کسب و کارتان را به همان میزان افزایش می دهد.
 6. شما نیز با اضافه شدن شرکت کنندگان بیشتر و ثبت اطلاعات آنها (این اطلاعات می تواند شماره موبایل، آی دی اینستاگرام، ایمیل و غیره… باشد)، می توانید به صورت هدفمند و دوره ای اطلاعات محصولات خود را برای آنها ارسال و به نمایش گذاشته و آنها را به مشتریان دائمی و خریداران همیشگی تبدیل کنید.
 7. ایجاد و راه اندازی کمپین های (پویش های) قرعه کشی مزایا و امتیازهای پیدا و پنهان دیگری دارد که شما با هربار راه اندازی قرعه کشی جدید از مزایا و امتیازهای آن در کسب و کار خود بهره مند می شوید و تجربه های ارزشمند جدیدی در جهت فروش بیشتر خود دست می آورید.

در بین چه اطلاعاتی می تونم قرعه کشی کنم؟

برای برگزاری هر قرعه کشی اولین و مهمترین بخش، داده یا اطلاعات دریافتی، از مشتری می باشد که باید بین آنها قرعه کشی کنید و این اطلاعات می تواند موارد زیر باشند:

 1. شماره موبایل مشتری شماره موبایل مشتری یا شرکت کننده.
 2. آی دی اینستاگرام مشتری یا شرکت کننده.
 3. ایمیل یا جیمیل مشتری یا شرکت کننده.
 4. کد یا سریال نامبر محصول خریداری شده توسط مشتری.
 5. شماره ردیف قرعه کشی که با خرید مشتری به او داده می شود.

آی دی اینستاگرام مشتری

حالا چطور و، با چه ابزاری قرعه کشی کنم؟

دوستی از فردی با تجربه پرسید که پول کجاست!؟
پاسخ فرد با تجربه شنیدنی بود، گفت: معمولا پول همان جائیست که مردم بیشتر در آنجا حضور دارند یا در اون مشغولند.

اگر جواب بالا را به طور نسبی درست در نظر بگیریم شما هر فعالیتی که دارید و یا می خواهید در جهت رشد کسب و کارتان انجام دهید باید جاهایی باشد که از لحاظ دیداری در جلوی چشم مردم باشد.

یکی از بهترین این فضاها و مکان هایی که مردم شبانه روز در آن مشغولند شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram است.

شما هربار که می خواهید قرعه کشی کنید باید حتما از شروع و برگزاری مراسم قرعه کشی خود (که باید جذاب هم باشد) فیلم تهیه کنید و در غالب پُست، استوری، هایلایت، فیلز Feels و غیره در اینستاگرام کسب و کار خود قرار دهید.

نکته بعدی و بسیار مهم این است که امروزه مردم در بحث قرعه کشی به دنبال جذابیت، نوآوری به همراه رعایت عدالت از سوی ترتیب دهندگان مراسم قرعه کشی هستند.

از طرفی ثبت و مدیریت اطلاعاتی که می توانیم برای قرعه کشی مشتریانمان از آنها استفاده کنیم خیلی مهم و ضروری است.
دسترسی سریع به این اطلاعات و انجام قرعه کشی های گوناگون، عادلانه، جذاب و کاملا تصادفی Random و به صورت اتوماتیک و کامپیوتری راهکاری هوشمندانه است که می تواند مشتریان را همواره راضی و خوشحال کرده و از طرفی دسترسی به اطلاعات مدیریتی هر قرعه کشی و نتایج آن را برای مدیریت بهتر شما فراهم نماید.

تیم قرعه کشی شانس

از لحظه شروع تصمیم شما برای راه اندازی قرعه کشی تا انجام کامل آن، در کنار شماست.

تجربه بیش از 10 ساله خود در زمینه انجام انواع قرعه کشی

و پیشنهاد نرم افزارهای مناسب هر قرعه کشی را صمیمانه با شما به اشتراک می گذاریم، تا راهی باشد برای موفقیت بیشتر شما در کسب و کار و اهداف مورد نظرتان از هر قرعه کشی.

انواع مختلف نرم افزارهای جذاب قرعه کشی شانس، باتوجه به نیاز شما

شما با توجه به حجم اطلاعات و نوع قرعه کشی خود می توانید از لیست پایین انتخاب کنید از کدامیک از نرم افزارهای قرعه کشی ما استفاده کنید:

 • نرم افزار قرعه کشی آنلاین رایگان:

 • نرم افزار قرعه کشی سریع و ساده:

 • نرم افزار قرعه کشی اتوماتیک:

  • نوع کاربری: (تجاری).
  • شرح: مناسب برای مراسم هایی که می بایست از میان انبوهی از اطلاعات نظیر شماره موبایل، آی دی اینستاگرام، شماره کد خرید و غیره قرعه کشی به صورت اتوماتیک صورت گرفته و برندگانی انتخاب شوند، این برنامه قرعه کشی تمام گرافیکی بوده با امکان تغییر تمامی قسمت های تصویری و گرافیکی که برای مشتری در قرعه کشی به نمایش در می آید با امکانات فراوان، می باشد.
  • برای مشاهده صفحه قرعه کشی اتوماتیک اینجا کلیک کنید.
 • نرم افزار قرعه کشی باگوی و چرخ گردون:

  • نوع کاربری: (تجاری).
  • شرح: مناسب برای مراسم هایی که می بایست از میان انبوهی از اطلاعات نظیر آی دی اینستاگرام، شماره کد خرید، شماره موبایل و غیره قرعه کشی به صورت گوی و چرخ گردان ( با وارد کردن شماره خارج شده از چرخ گردان فیزیکی یا اعلام شماره ای به خصوص توسط شخص ) صورت گرفته و برندگانی انتخاب شوند، این برنامه قرعه کشی تمام گرافیکی بوده با امکان تغییر و تنظیم تمامی قسمت های تصویری و گرافیکی برای مشتری در قرعه کشی با امکانات فراوان، می باشد.
  • برای مشاهده صفحه قرعه کشی باگوی و چرخ گردون اینجا کلیک کنید.
 • نرم افزار قرعه کشی بعد از خرید در فروشگاه شما:

  • نوع کاربری: (تجاری).
  • شرح: مناسب برای تمامی فروشگاه هایی که قصد دارند مشتری بتواند بعد از خرید خود و در محل فروشگاه شما با مراجعه به سیستم قرعه کشی و ارائه شماره فاکتور خرید یا بارکد خرید خود اقدام به قرعه کشی کند. این نرم افزار بسیار جذاب و دیدنی بوده و حس هیجان زیادی را در مشتریان شما برانگیخته کرده و از لحاظ تبلیغاتی تاثیر زیادی بر رونق کسب و کار شما خواهد داشت. همچنین قسمت های تصویری و گرافیکی متنوعی برای مشتری در قرعه کشی به نمایش می گذارد با امکانات فراوان و متنوع.
  • برای استعلام و سفارش نرم افزار با شماره های 02155969617 و 09122263819 تماس بگیرید.
 • نرم افزار قرعه کشی توسط گام و شمارنده:

  • نوع کاربری: (تجاری).
  • شرح: شما با این سیستم قرعه کشی می توانید یک قرعه کشی جذاب، اتوماتیک و پرهیجان را به صورتی که شرح می دهیم راه اندازی کنید. مثلا 10/000 هزار شرکت کننده دارید، نرم افزار را به این شکل تنظیم می کنید که 500 ردیف 500 ردیف در لیست شرکت کنندگان به جلو حرکت کند و تعداد برنده ای که از قبل مشخص کردید مثلا 100 نفر را به صورت جذاب،گرافیکی و البته اتوماتیک انتخاب کند.
  • برای مشاهده صفحه قرعه کشی توسط گام و شمارنده اینجا کلیک کنید.
 • طراحی نرم افزار قرعه کشی سفارشی:

  • نوع کاربری: (تجاری).
  • شرح: اگر نیاز به سامانه قرعه کشی دارید که می خواهید با توجه به ایده ها، نظرات و شرایط مجموعه خودتان طراحی و ساخته شود، ما در کنار شما هستیم تا با دریافت نظرات شما نرم افزار مورد نظرتان را طبق خواسته های خودتان طراحی، تولید و تقدیمتان کنیم.
  • برای سفارش نرم افزار سفارشی قرعه کشی با شماره های 02155969617 و 09122263819 تماس بگیرید.

در پایان اگر بتوانیم در هر کسب و کاری

خدمت و محصولی را که داریم به مشتری های وفادار و همچنین افراد جدید، بهتر و جذاب تر معرفی کنیم، می توانیم همیشه فروش خود را حفظ کرده و بر آن بیافزاییم. با انجام قرعه کشی های سیستمی، هوشمندانه و دوره ای می توانیم این جریان دائمی فروش را در کسب و کار خود حفظ، پایدار و افزایش دهیم.

شاد و سلامت باشید و کسب و کارتان همیشه پر رونق.

تدوین و تهیه: تیم تحقیق و فروش مجموعه قرعه کشی شانس